Pertandingan Jelajah Sains 3.0 di UTM (1 Oktober 2017)

Pertandingan Jelajah Sains 3.0 telah diadakan pada 1 Oktober 2017 (Ahad) di Universiti Teknologi Malaysia, UTM.

Dengan sukacitanya, sekolah SMK Damai Jaya telah berjaya mendapat keputusan yang amat memuaskan bagi pertandingan yang disertai.

Semua peserta Pertandingan Jelajah Sains 3.0 di UTM

 

Berikut adalah keputusan Pertandingan Jelajah Sains 3.0 di UTM:

Johan: Programming Elektronik: Home of Arduino

  1. Muhammad Amsyar Wafiy (1KAA)
  2. Muhammad Syahmi Haziq (1KAA)
  3. Muhammad Amirul Bin Azali (1KAA)
  4. Amirul Izwan Bin Narfazrowadi (1KAA)
  5. Sharvin A/L Sri Ramesh (1RK)
  6. Sharvin A/L Gandhi (1A)
  7. Afiq Durrani Bin Mat Tarom (1A)
  8. Helmi Bin Kamarul Nizam (1B)
  9. Goldbert Nelson (1B)
  10. Muhammad Najmi Bin Rosli (1RK)
  11. Aina Syaffina Binti Adnan (1RK)
  12. Siti Anisya (1RK)
  13. Vasuntra (1RK)
  14. Nur Najwa Balqis Binti Abdul Karim (1RK)

Wakil Kumpulan: Afiq Durrani Bin Mat Tarom (1A)

 

Tempat ke-3: Pertandingan Sudut Sains

Wakil Kumpulan: Pn Siti Nazilah

 

Naib Johan: Penghasilan Poster Equine

  1. Fakrul Radzi (1KAA)
  2. Muhammad Aiman Bin Samsorudin (1KAA)
  3. Nur Ain Binti Abdullah (1KAA)
  4. Afrieza Nurul Haireen (1KAA)
  5. Nuraliya Fathini Mardhiah Bt Rosle (1KAA)
  6. Nor Shazarini Bt Azman (1KAA)
  7. Joey Gan (1RK)
  8. Lee Zhi Hua (1RK)
  9. Soo Xin Yi (1RK)
  10. Nuraliyah Binti Yusof (1RK)
  11. Nur Athirah Qistina Bt Che Nordin (1A)
  12. Nur Syazwana Binti Hairizan (1A)
  13. Muhammad Aiman Bin Hassan (1KAA)
  14. Nur Hanis Syahadah Binti Shahruddin (1KAA)
  15. Anissa Umairah Binti Aidilshah (1KAA)

Wakil Kumpulan: Joey Gan (1RK)

 

Tempat ke-3: Penghasilan Poster Photovoltaic

  1. Muhammad Aaron Isqandar Bin Mohd Yusnizam (1KAA)
  2. Muhammad Nur Afham Bin Walhi Anuar (1KAA)
  3. Nurul Najihah Binti Zulkhairi (1RK)
  4. Jaspreet Kaur A/P Karam Singh (1RK)
  5. Nurul Shahirah Bintii Zu (1KAA)
  6. Nur Liyana Maisarah Binti Zuhairi (1KAA)
  7. Hanis Hamizah Binti Mohd Fariz (1KAA)
  8. Nur Haziqah Aina Bte Nor Halim (1B)

Wakil Kumpulan: Muhammad Amsyar Wafiy (1KAA)

Tahniah kepada semua peserta dan guru pengiring Pn Siti Nazilah dan En Nadzrul.