Majlis Anugerah Cemerlang (26 Mac 2016)

Anugerah Cemerlang 2016
Aturcara Majlis:
07.30 :
Pendaftaran Guru, Ibu bapa dan Penjaga
08.30 :
* Ketibaan dif-dif Jemputan dan Perasmi
* Bacaan Doa
* Persembahan Pelajar
* Persembahan Power Point
* Ucapan Pengetua SMK Damai Jaya
* Ucapan Yang Dipertua PIBG SMK Damai Jaya dan perasmian
* Penyampaian Anugerah Cemerlang 2015/2016
Majlis Bersurai

Senarai Penerima Hadiah Anugerah Kecemerlangan Akademik 2016 Bagi Peperiksaan Akhir Tahun 2015

Tingkatan Peralihan
PA:
1 WAI JIA YEE
2 ER JIN YANG
3 LOW WAN TING

PB:
1 HO LIH YUAN
2 CHUA YI TING
3 SOH YI XUAN

Tingkatan Satu
1KAA:
1 MUHAMMAD TAUFIQ BIN JURIMI
2 NURUL NABILAH BINTI SINURI
3 SITI RABAAH BINTI MOHD ZIN

1RK:
1 VENESSA ANAK JULIAN
2 MUHAMMAD KHAIRUL SYAFIQ BIN KAMARUDIN
3 EDWINAA JOYCE A/P RAMAHES

1PK1:
1 NADHIRAH BINTI MD RIZAL
2 HON HONG MUO
3 SITI HAWA ASHIKIN BINTI MOHD HALME

1ET1:
1 SITI NURUL NABILA BINTI RASUL
2 ELLYA
3 MUHAMMAD FIRDAUS BIN TALIB

1ES1:
1 MUHAMMAD FAEZ NAZMI BIN MOHD ZIN
2 HEMANGI A/P RAMES
3 MUHAMMAD IFATULLAH BIN ABDULLAH

1ET2:
1 TAN XIN YI
2 NIVASHINNI A/P MUTHU KUMAR
3 NURUL AZWALIZA

1ES2:
1 DAYANG ANIS SYAZUANI BINTI AWANG MASIDI
2 FARISYA ILLYA BINTI MOHD FADZLI
3 NUR AMIEZAH AZRI BINTI SHAMSURI

1ET3:
1 MARILYN LOOI KIM HUA
2 MALINI A/P MUNIANDY
3 NURHANI ASHIKIN BINTI MOHD HANAFI

1ES3:
1 NUR HAZWANI BINTI HASBULLAH
2 NURUL AMANINA BINTI MOHAMAD SHUKRI
3 FLORA ANAK ROMEO

Tingkatan Dua
2KAA:
1 PUTERI NUR NABILAH BINTI MOHAMAD WAZIR
2 MUHAMMAD RIFQI BIN ROSLI
3 MOHAMMAD SYAID FIKRIE BIN MOHAMAD

2RK:
1 ABYGAIL SHARON A/P ANTHONY FRANCIS
2 NUR ERNIE SYAMIMI BINTI MOKHTAR
3 TAN YI TING

2PK1:
1 NURUL IZZAH BINTI SAMSUDIN
2 NUR AFRINA BATRISYA BINTI ANUAR
3 SITI NURASHIKIN BINTI MOHAMED YAZID

2ET1:
1 THANUSHA LAXHMI A/P SURESH
2 BRYAN TEE YU HANG
3 YAW JIA JUN

2ES1:
1 HON JAN MUO
2 RAJA NUR FARIZAH BINTI RAJA MD HUSIN
3 FARHANAH AFIQAH BINTI ZERI

2ET2:
1 SRI VISLATCHI A/P SIVALINGAM
2 SUBRAMANIAM A/P VISVALINGAM
3 NG CHA SING

2ES2:
1 TEO CHI XIAN
2 SITI NOOR HAFIZAH BINTI JOHARI
3 RAJA NURHADEENA BINTI RAJA ABDUL RAHIM

2ET3:
1 JOEY DING SHI HUI
2 NURUL FARIHAH BINTI MOHD SHUKRI
3 SITI NORSAFIKAH BINTI YUSMAN

2ES3:
1 MUHAMMAD DOPI ISWAN BIN SAPUAN
2 MOHAMMAD SAKIF BIN ABD MUTALIB
3 LAI ZHAN FA

2ES4:
1 STEFFANY VICTORIA
2 MUHAMMAD ANDRIAN
3 MAIZATUL NABILA BINTI MOHD AZMAN

Tingkatan Empat
4SN:

1 DANIEL LIM GEE HUAN
2 LIM JIA YI
3 CHOO HO QING

4KJ:
1 LOW YAN TING
2 LIM QIAN YING
3 NURHIDAYAH BINTI ABU BAKAR

4PA1:
1 SIA JIA YING
2 CHEAH ONN KEI
3 WANG JE CHYI

4PA2:
1 HUM POH YEE
2 BON JI WEI
3 NUR NAJWA BINTI MOHAMMAD NIZAM

4PD1:
1 AFIQ FAKHRUSY SYAKIRIN BIN AZHARUDDIN
2 NG PEI SHI
3 MUHAMMAD RAFAEL HAFIFI BIN RAHMAT

4PD2:
1 AHMAD NASEM BIN HAMDAN
2 MUHAMMAD ASYRAF BIN MANSOR
3 SOO WAI LOON

4PS:
1 KAREM SIM
2 THAN JUN JIANG
3 CHIN HUI YI

Anugerah Tokoh Akademik: NUR AMIRA SYAFIKA BINTI ZAINAL LIM

Anugerah Tokoh Kokurikulum: RANJAN A/L VIVEKANANTH

Anugerah Kepimpinan: AHMAD FARIS BIN MOHD SUHAIMI

Lagi gambar di Portal Rasmi SMKDJ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *